HABERLER

Fibrelite Su Geçirmez Menhol Kapaklar Fark Yaratıyor

Yoğun yağış, sel ve su baskınları sebebiyle Samsun'u Ordu ve Ankara'ya bağlayan yollarda ulaşımda kesintiler yaşanmış, bölgede çok sayıda ev ve işyeri su altında kalmıştır. Aynı zamanda sel ve su baskınları can ve mal kayıplarına sebep olmuştur.

Bölgedeki akaryakıt istasyonları, selden kaynaklanan hasarın maddi ve manevi sıkıntısını çekerken; Fibrelite menhol kapak tercih edenler doğru tercih yapmanın farkını yaşamıştır.

Fibrelite menhol kapakları, adeta gölete dönen istasyonlarda, akaryakıt tankının içine tek bir damla dahi su geçirmeyerek,selin zararlarından akaryakıt tankını korumuştur. Böylece istasyonlarda kullanılan ekipmanların kalitesinin önemi bir kez daha kanıtlanmış oldmuştur.

Olağanüstü zamanlar için,olağanüstü kapak kullanmak, istasyonunuzu, zamanınızı ve paranızı korur. Bilmenizi isteriz ki, akaryakıt istasyonları için en uygun akaryakıt rogar kapağı Fibrelite'dır.

Bu durumda, rogar ve menhol kapağı konusunda en uzman firmaların Fibrelite ve Tora- olduğunu belirtmeye bile gerek yoktur.

Share